Demet Dedeoğlu 47 kilo verdi

0

Demet Dedeoğlu son günlerin en çok konuşulan ismi çünkü kendi imkanları ile tam 47 kilo verdi. Kilo verdikten sonra sağlığına kavuştu ama bununla kalmadı. Tüm Türkiye artık onu daha yakından tanıyor çünkü Demet Dedeoğlu artık Sağlık Bakanlığının başlattığı obeziteyle mücadele projesinin yüzü.

Sağlık Bakanlığı, obezite ile mücadeleyi ekranlara taşıyarak projeyi daha da büyütüyor ve televizyonlar da gösterilecek kamu spotunda, Demet Dedeoğlu’nun azmi örnek olarak gösterilecek. 30 yaşındaki temizlik işçisi Demet Dedeoğlu 20 ayda 47 kilo verdi, 115 kilodan 70 kiloya düştü ve şimdiki hedefi ise 65 kilograma düşmek ve hala zayıflamaya devam ediyor.

Haberin devamı için tıklayın. 

Bu haberi paylaşabilirsin

UYARI: Tüm içerikler her ne şartta olunursa olunsun doktor ve/veya uzmanların kontrolünde uygulanmalıdır. Sitemizde yer alan içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Doğabilecek herhangi bir sorunda FazlaKilo.Com ve site yönetimi kesinlikle sorumlu değildir. Yaşam kalitenizi arttırmak amaçlı size sunulan bu içerikleri uygulamadan önce mutlaka aile hekiminize veya bir doktor yada uzmana kesinlikle danışıp onay alınız.